EN CZ

Twitter se mění, Tweetoshi mise pokračuje

Twitter výrazně omezuje přístupy pro vývojáře a tím zablokoval většinu skvělých projektů, které nad touto platformou vznikly - a nejspíše to postihne i Tweetoshi. V následujících týdnech nejspíše dojde k přinejmenším dočasnému vypnutí aplikace Tweetoshi.

Chceme vám touto cestou za celý tým poděkovat za podporu, kterou jsme po celou dobu měli. Zároveň vás chceme informovat o aktuální situaci a ukázat novou decentralizovanou sociální síť, kde vidíme (nejen naši) budoucnost.

Poslední měsíce byly velmi nepřehledné. Vždy jsme se snažili dělat z Twitteru lepší sociální síť pro všechny zúčastněné a dodržovat nastavená pravidla. Současný majitel Twitteru Elon Musk mluvil o decentralizaci a větší otevřenosti k vývojářům, jeho činy ale mluví spíše o opaku.

Dokud to bude jen trochu možné, bude Tweetoshi v následujících dnech a týdnech plně funkční. Zároveň budeme do budoucna sledovat vývoj přístupu Twitteru k vývojářům a pokud to bude možné, Tweetoshi opět spustíme. Jestli se toho dočkáme záleží nyní na Twitteru, ne na nás. Proto vám teď ukážeme, jak se dostat k vašim satům a jak se zapojit do našeho nového - ještě více ambiciózního - projektu.

Jak vybrat saty z mého Tweetoshi účtu

Pokud máte v Tweetoshi nějaké zbývající saty, nemusíte se obávat, máte k nim i nadále přístup.

  1. Nejdříve se prosím přihlašte do Tweetoshi aplikace.
  2. Poté stačí přejít do peněženky (při vyskočení hlášky o problémech s Twitterem můžete dát tlačítko „zavřít“ a pokračovat do peněženky).
  3. Zde si můžete vybrat saty přes Lightning Network, jak jste zvyklí.

Zároveň jsme také zrušili minimální limit výběru 100 satů, abyste mohli vybrat jakoukoli částku. Vše budete moct udělat sami a nemusíte nás nijak kontaktovat.

Pokud by vám saty vybrat nešlo, napište nám, prosím, zprávu z vašeho Twitter účtu na náš Twitter účet @TweetoshiApp.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete také vždy kontaktovat mailem info@tweetoshi.com

Plebstr je budoucnost

My dále pokračujeme v naší misi - ta vždy byla integrovat Bitcoin do sociálních sítí a měnit jejich byznys model způsobem, který bude přívětivější pro jejich uživatele a tvůrce obsahu.

Představujeme vám naši novou aplikaci Plebstr (“Tweetoshi na steroidech“), kterou stavíme platformě Nostr.

Nostr je decentralizovaný protokol, kde si uživatelé mohou svobodně vybírat, které aplikace budou používat, přecházet se svými daty z jedné do druhé a nebýt cenzurovaní nebo jinak omezování danou sociální sítí.

Aplikaci si můžete stáhnout a začít ji používat už nyní. Zároveň jsme pro vás připravili i video, kde vysvětlujeme jak Nostr funguje a jak začít používat aplikaci Plebstr.

Věříme, že se jedná o budoucnost sociálních sítí - a nejsme sami. Nostru věří třeba i Jack Dorsey, původní zakladatel Twitteru, a plno dalších bitcoinových osobností. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se k této revoluci připojí, rádi vás na Plebstru uvidíme.

Vyzkoušejte si Plebstr mezi prvními 🤙

Stáhněte si naši beta verzi aplikace a buďte součástí revoluce.